Hlavní stránka Thajské masáže Lymfatické masáže Erotické masáže Tantra masáže Masážní salóny a pomůcky  

Tantra masáže

Parfémy levně FM Group

Co znamená tantra

Tantra masáž

Tantra (tantrismus nebo tantram) je náboženská filozofie, podle níž Shakti je obvykle hlavní uctívaný bůh a vesmír je považován za božskou hru Shakti a Shiva. Slovo Tantra se rovněž vztahuje na jakékoliv písma (tzv. "tantry") obvykle souvisejícími s uctívání Shakti. Tantra se zabývá především duchovní praxí a rituálními formamy uctívání, které se zaměřují na osvobození od nevědomosti a znovuzrození. Tantra v různých formách existuje v Indii, Nepálu, Číně, Japonsku, Tibetu, Korei, Kambodži, Barmě, Indonésii a Mongolsku.

Tantrismus je hledání duchovní dokonalosti a magické síly. Cílem je dosáhnout úplné kontroly nad sebou a dosáhnout spojení s vesmírem a Bohem. Jógy, včetně dýchacích technik a pozic (ásana) jsou aplikovány na tělo a podléhají kontrole vůle. Mudry, či gesta; mantry nebo slabiky, slova a fráze, mandaly a yantras jsou symbolická schémata působících sil ve vesmíru a jsou používány jako pomůcky pro meditaci a pro dosažení duchovní a magické síly. Během meditace se zahájí identifikace s některým z četných hinduistických bohů a bohyň představujících kosmický síly. Ve vlastní představě se vizualizije spojení s nimi, což je proces, který se dá přirovnat k sexuálním námluvám. Ve skutečnosti někteří tantričtí mniši reprezentují své partnerky jako své bohyně. Také v Left-Hand Tantra (Vamachara), což je rituální pohlavní styk je cílem - ne vlastní potěšení - ale způsob vstupu do základních procesů a struktury vesmíru.

Tantra masáže

Tantra masáž

Tantrická masáž se dělí na tělesnou a smyslnou kterou provádíme pomocí celého těla. Tělesná masáž se skádá z dotykové a tělesné části a zahrnuje vnější zakončení těla, to znamená ruce a chodidla. Tato technika vchází z toho, že pro život důležité orgány lze stimulovatmasáží rukou a nohou. Pravidelně prováděná masáž těchto částí těla nejen zlepšuje krevní oběh ale pomáhá také tělu seefektivně zbavit veškerých toxických látek. Napřiklad palec u nohy je propojen s hlavou. Masáží palců na nahou můžete velmi dobře navodit erotickou atmosféru. Oblast paty je spojena s pohlavními orgány. Masáž těchto ploch prokrvuje pohlavní orgánya zvyšuje jejich aktivitu. Dechová část masáže se zaměřuje na schopnost člověka proniknout do svého nitra své osobnosti. Užívá se technika dýchání dělohy, kdy se zhluboka nadechnete a směřujete jej z břišní oblasti do pánve. Není vhodné provádět tyto techniky s někým, kdo s tím nemá dostatečné zkušenosti. Dále lze tantra masáže rozdělit na masáže pro muže, ženy nebo páry. Masáž určená ženám je prováděna mnohem jemněji a je pocitově hlubší. Pokud má žena zájem, může dojít k masáži joni. Jedná se o masáž orgánu rozkoše, například zahřívání vaječníků, dělohy či bodu G...U mužů může dojít k masáži prostaty. Ač jsou obě masáže odlišné, mají jednu podstatnou věc společnou, je to opravdu nevšední prožitek, který v tomto uspěchaném životním tempu chybí.

Stejně jako jiné druhy masáží i tantra masáž má schopnost jedince uklidnit, uvolnit a tím snížit napětí v celém těle. Navíc umožňují dle tantrického učení přenášet energii maséra přímo na masírovaného a to se vším všudy. Na rozdíl od ostatních klasických masáží vychází tantra masáže z tantrického principu.

Jedinec s tantrickým přístupem je schopen více přijmout vše, co je přirozené. Tantra nestraní žádnému pohlaví. Každý muž nebo žena jsou jedinečnými bytostmi, dokonalými ve své podobě. Tantrický přístup k životu je rozdílným také díky tomu, že při něm není nikdo nikam časově tlačen, ale až bude tělo a duch připraveni, tak tehdy nastane ta správná doba pro nový prožitek. To dává tantrické masáži podobu něčeho rituálního, rozhodně odlišného od klasických přístupů k lidskému tělu a životu. Neexistuje jediná podoba techniky tantra masáže, existuje nespočetná řada různých technik. Většina si bere za hlavní zdroj tantru, jiné taoistické tradice, další využívají jejich kombinací.

Pruběh tantra masáže

Tantra masáž

Vždy záleží na osobě maséra, na jeho znalostech a schopnostech. Tantra masáž se odlišuje svým jemným přístupem, kdy se energie rozproudí po celém těle, díky jemným a láskyplným dotekům. Součástí tantrické masáže může být masáž joni nebo vajra. Joni a vajra jsou názvy ženských a mužských pohlavních orgánů, které jsou požívané v tantře. V tantře představují tyto pohlavní orgány něco posvátného, co je schopno přijímat, ale i dávat rozkoš a tak umožňovat tantrický rozvoj člověka. Při masáži joni nebo varjy je potřeba si zajistit dostatek volného a nerušeného času. Potřebné je, aby masáž probíhala za příjemné atmosféry, která může být vytvořena pomocí ať už svíček, vonných olejů, smyslné hudby, dekorace atd.

Před masáží by neměl masírovaný pít alkohol, neměl by být hladový ani úplně sytý, to vše by bránilo plnému prožitku a účinkům tantra masáže. Po celou dobu masáže by měl masér udržovat kontakt s masírovaným a ten by se neměl bát vyjádřit své pocity nebo přání. Kromě této velmi intimní části masáže do tantra masáže patří masáže hlavy a uší, čela, břicha, zadku, stehen atd.

Tantra masáž většinou začíná koupelí, sprchou klienta, a pak následuje hlazení rukou, dlaní, prstů, boků, která má klienta uvolnit a připravit. Masérka jemně promasíruje jak, tělo zezadu, tak i zepředu. Masér nevynechá místa, jako jsou bradavky, stehna a klín. Masér může dovést klienta i k ejakulaci, ale není to tak úplně běžné a taky o něco takového při této masáži ani nejde. Samotná masáž celého těla zabere asi dvě hodiny. Při tantra masáži nedochází v žádném případě k sexuálnímu aktu či sblížení. Cílem tantra masáže je poskytnout masírovanému nevšední zážitek, bez toho aniž by po něm někdo chtěl něco na oplátku.

Účinky tantra masáže

Tantra masáž působí velmi blahodárně na lidské tělo, ale také bezprostředně na lidskou psychiku. Tantra a tantra masáže ukazují nový směr pro lidskou sexualitu. Ukazují nám jak může být vzrušující a objevující sexuální život a jak to, co nás udělá šťastnými v těch nejintimnějších chvílích, může mít kladný dopad na náš celkový přístup k životu. Tantra masáže také působí pozitivně při problémech s erekcí, předčasnou ejakulací. Tantra masáže nám pomáhají uvolnit napětí těla a odbourat nahromaděný stres. Tantra masáže pomáhají zvyšovat energii lidského těla, prohlubují smysly a nastolují pocit jednoty, spokojenosti. Harmonizují život a mají pozitivní výsledky při léčení různých zranění. Tantra masáž je vynikající prostředek obohacení sexuálního života u partnerských dvojic, nebo pro jednotlivce, kteří chtějí více poznat vlastní pocity, vlastní nitro.

AstratexThere seems to be some technical problem(s) at the moment, we are trying it fix it. Please visit later.
Team.